Samsung Galaxy Note 3 získává více aplikací pro multidisplej

Samsung při koupi Galaxy Note 3 přidává zákazníkům bonusový aplikační obsah, část z něj je předinstalována přímo v telefonu, zbytek je možné doinstalovat z portálu SamsungApps. Většina těchto bonusů navíc platí i pro tablet Galaxy Note 10.1 2014 Edition. O jaké tituly se jedná?

Klepněte pro větší obrázek 
Samsung prezentuje bonusové aplikace připravené pro Galaxy Note 3, část z nich je k dispozici i pro velký Note 10.1 2014 Edition

NYTimes for Android je určena ke čtení novinových zpráv New York Times a je samozřejmě v angličtině. Aplikace je určena i pro interakci s dotykovým perem S Pen. Obsah je možné procházet podle sekcí, články mohou být předčítány hlasovým syntetizátorem v angličtině. Pro pohodlné čtení je zase možno zvolit odpovídající velikost fontu. Bezplatný přístup (jinak v ceně 45 USD), je umožněn na 12 týdnů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace NYTimes for Android

Blurb je součástí předinstalované aplikace Fotopříběh, kde si můžete z vyfocených snímků vytvořit elektronické fotoalbum, to následně elektronicky zaslat na vytisknutí a počkat, než vám album dorazí do schránky. Při tvorbě fotoalba si můžete vybrat z několika dostupných témat, následně vybrat snímek titulní stránky, název, případně u obrázků přidat texty a komentáře. Pro objednání je třeba nejméně 10 stran. Navržené album si můžete virtuálně prolistovat, exportovat do formátů *.pdf nebo *.scc, vytisknout nebo objednat fotoalbum. Právě na něj dostanete jednorázový slevový kupon v hodnotě 5 USD. Samotné ceny objednání např. patnáctistránkového alba se pohybují od 12 do 30 USD, v závislosti na formátu a druhu vazby.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Fotopříběh s možností objednání fotoalba přes služby společnosti Blurb

Dropbox je u Galaxy Note 3 předinstalovaný, jako uživatel dostanete bezplatně 50 GB cloudového úložiště po dobu 2 let v hodnotě 100 USD.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Screenshoty klienta Dropboxu

Autodesk Sketchbook for Galaxy je další předinstalovanou aplikací, tentokrát k profesionálnímu malování a kreslení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Autodesk Sketchbook

Oxford Advanced Learner's A-Z je anglický výkladový slovník, který je pro Galaxy Note 3 k dispozici zadarmo (původní cena je 20 USD) ve verzi bez podpory hlasového předčítání, za to je třeba si již připlatit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty anglického výkladového slovníky, za možnost hlasové syntézy si ale musíte připlatit

Bitcasa je dalším zabezpečeným cloudovým úložištěm, na které můžete z telefonu přistupovat. Samsung nabízí po registraci a přihlášení 3 měsíce bezplatného neomezeného úložiště. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Bitcasa

Easily Do Smart Assistant slouží k evidenci a úpravám všeho podstatného. Aplikace může zobrazovat informace o počasí, eviduje zajímavé informace z Facebooku po vašem přihlášení, narozeniny přátel, důležité e-maily, události, pozvánky, eviduje události v kalendáři, řeší konflikty v telefonním seznamu, apod. Aplikace je dostupná zdarma.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Easily Do Smart Assisant

Angry Bird Star Wars II je zatím posledním titulem „naštvaných ptáků“. Bezplatně je možné je stáhnout ze SamsungApps, k tomu Samsung dodá 1000 kreditů herní měny. Tu je možné použít na nákup zlepšováků v herním obchodu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty hry Angry Birds Star Wars II, Samsung navíc naděluje 1000 kreditů herní měny, které můžete utratit za bonusový a pomocný obsah

MarketWatch je aplikace poskytující informace o financích, finančních trzích a investicích. Je možné ji ovládat i perem S Pen, problémem je však její neúplná grafická vyladěnost. Řada prvků uživatelského rozhraní se překrývá samotná aplikace je v angličtině. Bezplatně ke stažení je k dispozici na SamsungApps.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace MarketWatch, multimediální data můžete sdílet pomocí Samsung Link, špatný layout ale vybízí k tomu, že aplikaci zapnete pouze jednou...

Bloomberg Businessweek+ se opět soustředí na trhy a finanční informace, perem S Pen je možno nahlížet na články a zobrazit jejich souhrn. Aplikace je opět k dispozici v angličtině a opět k bezplatnému stažení na SamsungApps.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Businessweek+, aplikace se soustředí na ekonomické zprávy a novinky z finančních trhů

Cinestar je první počeštěnou aplikací v nabídce, slouží k zobrazení programů kin sítě Cinestar, objednání lítku probíhá přesměrováním na webové rozhraní.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Cinestar

Ski Info slouží k zobrazení cyklisticky relevantních dat pro česká a slovenská lyžařská střediska. V tuto chvíli je funkční pouze nápoj na slovenská data, česká data není možné korektně načíst.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Ski Info

4M Křížovky přinášejí 200 křížovek různých obtížností, aplikaci lze exkluzivně stáhnout pouze na SamsungApps. O hře jsme informovali v samostatném článku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty hry 4M Křížovky

Reflex je aplikací, která sdružuje aktuální elektronické verze časopisů Reflex, které je možné strukturovaně prohlížet. Jako uživatelé Samsung zařízení dostanete zdarma roční předplatné v hodnotě 1599 Kč. O aplikaci jsme informovali v samostatném článku, je dostupná i pro jiné modely Samsungu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Reflex

Blesk je druhou aplikací od nakladatelství Ringier Axel Springer CZ, jedná se o elektronické verze deníku Blesk. Nová čísla mohou být automaticky stahována na pozadí, součástí článků jsou fotografie i videa. Alternativně je možné Blesk zobrazit v jeho tištěné podobě a přecházet mezi stránkami. Bezplatné roční předplatné má jinak hodnotu 3888 Kč. Aplikace je dostupná i pro jiné modely Samsungu, informovali jsme o ní již v samostatném článku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Screenshoty aplikace Blesk

V rozšířené obrazovce Muldispleje je u Galaxy Note 3 (potažmo i u Note 10.1 2014 Edition) umístěno tlačítko Play Store. To vás zavede na Google Play a ukáže aplikace, které jsou s režimem současného zobrazení dvoujice aplikací kompatibilní, nemusíte se tedy spoléhat jen na předinstalované aplikace. Ke stejnému seznamu se dostanete i tehdy, když na Google Play vyhledáte pojem „multivindow“. Mezi cca 170 aplikacemi narazíme na různé miniaplikace, kalkulačky, software na poznámky, PDF prohlížečky a další. Pokud si nainstalujete aplikaci Samsung Multi Window Manager, můžete do režimu Multidisplej přidat jakoukoliv nainstalovanou aplikaci. Podmínkou je však root zařízení.

Zdroj: Samsung

Diskuze (9) Další článek: Wi-Fi Passport: projekt Googlu nabízí mobilní internet za babku

Témata článku: Samsung, Galaxy, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 10.1, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition), Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) 16GB LTE, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) 32GB LTE, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) 32GB Wi-Fi, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) 64GB LTE, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) 64GB Wi-Fi, Samsung Galaxy Note 10.1 16GB 3G, Samsung Galaxy Note 10.1 32GB 3G, Samsung Galaxy Note 10.1 64GB 3G, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 3 Neo, Samsung Galaxy Note 3 Neo Duos, Finanční trh, GAL, Galax Note, Multi Window, Galaxy note, Bloomberg Business, Note, Pohodlné čtení
Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Malé telefony s Androidem ještě nevymřely. Už brzy se dočkáme nového čtyřpalcového telefonu do kapsy

Malé telefony s Androidem ještě nevymřely. Už brzy se dočkáme nového čtyřpalcového telefonu do kapsy

** Hledáte kompaktní telefon okolo čtyř palců? ** Dotykáč už možná nenajdete, budou zde jen tlačítkové telefony ** Zavedené pořádky chce brzy změnit Cubot Pocket

Martin Chroust
Kompaktní velikostAndroid
S odolnými telefony se musí počítat. Tenhle tank se může opřít o vysoký výkon, noční vidění i o rychlá data

S odolnými telefony se musí počítat. Tenhle tank se může opřít o vysoký výkon, noční vidění i o rychlá data

** Značka Blackview uvedla na trh dvě nová odolná monstra ** Pyšní se maximální odolností, obří baterií i podporou 5G sítí ** Jeden telefon vsadil na noční vidění, druhý zase na termovizi

Martin Chroust
TermokameraMIL-STD 810BlackView
Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

** Poradíme, jak řešit problémy s rychlostí bezdrátového připojení ** Ukážeme, jak najít nejvhodnější Wi-Fi kanál ** Prozradíme, jak prověřit pokrytí prostoru signálem

Karel Kilián
RouterWi-FiTipy
Toto jsou nejlepší levné telefony. Alespoň 90Hz displej je už téměř standard, 5G ani zdaleka ne

Toto jsou nejlepší levné telefony. Alespoň 90Hz displej je už téměř standard, 5G ani zdaleka ne

** Vybrali jsme ty nejlepší levné smartphony ** Nejlevnější startují na 2 000 Kč, nejdražší jsou téměř za 6 tisíc ** Většina nabídne alespoň 90Hz displej a některé i 5G konektivitu

Martin Miksa
Nižší třída
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Nejlepší aplikace pro tento týden: Lenivé kosti, topografické mapy a preventivka

Nejlepší aplikace pro tento týden: Lenivé kosti, topografické mapy a preventivka

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování