Samsung Dex Book: povedený koncept pojí dohromady S8, DeX a notebook

Znáte Samsung DeX, který z mobilu udělá počítač? Také vás už napadlo, že by to chtělo přenosnou verzi? Přesně to nám teď v podobě grafického konceptu servíruje Product & Interaction Design. Galaxy S8 se nevkládá do dokovací stanice, ale do jakéhosi notebooku. Prostor pro telefon je vyhrazen v místě, kde byste běžně očekávali blok numerických tlačítek. 

Koncept DeX Book je navržen jako 14" tablet s rozlišením 3 360 × 1 440 a poměrem stran 21:9. Laptop má displej, klávesnici, touchpad (popř. displej telefonu) a velkou baterii, protože v DeX Booku chybí disk, procesor, chladič, mechanika i grafická karta. Nabití notebooku signalizuje blikání diody, po rozevření se zpřístupní široký reproduktor na vnitřní straně „brady“.

První pohled na Samsung Galaxy S8:

Diskuze (29) Další článek: Týden mobilně 406: Internet v MHD a metru, skládací telefon ZTE, mobilní novinky

Témata článku: Samsung, Smartphony, Baterie, Koncepty, Hlasové ovládání, USB-C, Hybridy, DeX, Desktop, Bixby, Continuum, Druhý displej, QWERTY, Konektor, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Velká baterie, Samsung DeX, Poměr stran, Chladič, Telefon, Rozevření, Product & AMP, Mechanika, Concept, Stolní desktop počítače na Heureka.cz