Problémy, zdá se, vyřešeny. Neobjevil se žádný případ Galaxy S8 s vadnou baterií

Po loňském fiasku modelu Galaxy Note 7 (souhrn zde) vytvořil jihokorejský výrobce nový osmibodový testovací proces baterií, který vešel v platnost již při výrobě Galaxy S8 a Galaxy S8+ (recenze zde). A nová strategie se, zdá se, vyplatila.

Do dnešního dne nebyl identifikován žádný problém s hořícími bateriemi u Galaxy S8. Pokud bychom srovnali dobu obou modelů na trhu, tak Note 7 byl již v tomto čase v několika zemích po celém světě svoláván kvůli zatím neznámému problému s přehříváním, resp. kvůli několika vzplanutím telefonu v USA.

O tom, že nepovedený Note 7 „nepotopil“ celou produktovou řadu „Note“, svědčí i narůstající spekulace ohledně připravovaného Galaxy Note 8. Ten by se měl ukázat již na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně.

Zdroj Koreaherald

Diskuze (3) Další článek: O2 Smart Box: chytrá bedýnka, která nemluví, ale připojí celou domácnost

Témata článku: Samsung, Galaxy, Baterie, Spekulace, IFA, Ostatní, DetoNote, Samsung Galaxy Note 7, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Testovací proces, Nová strategie, Neo, GAL, Galaxy S s perem S Pen, Samsung Galaxy s, Připravované galaxy, Přehřívání, Galaxy sUrčitě si přečtěte